Trakya Cephe, Kompozit Panel, Kapaklı Giydirme

Hakkımızda

Hakkımızda

2001 Yılından Bu yana Trakya' da Faaliyet gösteren Firmamız, referanslarına her geçen gün bir yenisini daha ekliyor.

Amacımız İşimizi dürüst ve en güzel şekilde yapıp müşterilerimizin mutlu olmasını sağlamak ve piyasadaki yerimizi her geçen gün sağlamlaştırmaktır. Müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutan firmamız işinide en profesyonel şekilde yapmayı taahhüt eder. Firmamız Cephe Kaplama piyasasında sıradan işler yapmak için değil, uzun soluklu, sağlam, adından söz ettirecek işlere imza atmak için var olmaktadır.

Firmamız; Alüminyum Kompozit Panel, Alüminyum Kapaklı Giydirme, Slikon Cam Cephe, Spider Transparan Cam, Fibercement Cephe, Isı Yatılıtımı, American Siding, Alüminyum Küpeşte, Terra Cota, Kış Bahçesi Uygulamaları ve özel uygulamalar yapmaktadır. Bizimle Çalışmasanız bile bize danışabilirsiniz.

Vizyonumuz

Trakya Cephe, Mimari isteklerin ve tasarımların sonsuzluğunda, hem hesaplı hem kaliteli cephe çözümleri ile müşteri memnuniyetini, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve malzeme takipleri ile sürekli gelişmeyi, profesyonel yönetim anlayışı, ekip çalışmasını ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider, güvenilir ve taahütlerini zamanında yerine getiren bir kuruluş olmayı kendine " VİZYON" edinmiştir. 

İbrahim Maçin 
Yönetim Kurulu Başkanı


Copyright © 2022. Her Hakkı Saklıdır. İçerikler Trakya Cephe' ye ait olup, bir şekilde kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.

Karadeniz, dumansız sanayi bölgesi 12.sok D:no:3 3/45, 59100 Süleymanpaşa/Tekirdağ

0 (532) 798-4700 - info@trakyacephe.com