Trakya Cephe, Kompozit Panel, Kapaklı Giydirme

Slikon Cephe

Strüktürel Silikon Cephe Giydirme Sistemi silikon uygulaması ile tamamen cam görünümlü, giydirme cephe sistemidir. Giydirme Cephe profilleri ile Bina dizayn faktörleri dikkate alınarak düşeyde ve yatayda Jx ve Jy değerleri belirlendikten sonra kullanılacak yatay ve düşey profilleri ile birleşim yöntemidir. Silikon Giydirme Cephe kaset profilleri içersine takılan kademeli camlarla, istenilen bölgelerde gizli kanat açma kolaylığı sağlayan bir Giydirme Cephe Sistemidir.

Bina dizayn faktörleri dikkate alınarak düşeyde ve yatayda et kalınlığı belirtilen profiller ile birleşimi yapılır. Isı yalıtımlı kasetlerin üzerine dow-corning strüktürel silikonu ile kademeli belirtilen özelliklerdeki camların yapıştırılma ve montajlanmasıdır. Tüm aksesuarlar (cam, dow-corning yapıştırma yangın bariyer sacı, şap altı, yalıtım mebranı,duman kesici bariyeri ,ankraj,çelik dubel,toztutucu, vida, EPDM fitil ve bağlantı elemanları) nakliye, iskele ve yerine montaj işleri uygulanan sisteme dahildir.


Slikon Cephe

Copyright © 2022. Her Hakkı Saklıdır. İçerikler Trakya Cephe' ye ait olup, bir şekilde kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.

Karadeniz, dumansız sanayi bölgesi 12.sok D:no:3 3/45, 59100 Süleymanpaşa/Tekirdağ

0 (532) 798-4700 - info@trakyacephe.com