Trakya Cephe, Kompozit Panel, Kapaklı Giydirme

Alüminyum Kompozit Panel

Alüminyum Kompozit Panel
Alüminyum kompoze levha, dış yüzeylerdeki 0.5mm kalınlıkta iki alüminyum levhanın arasında özel dolgu malzemesi olacak şekilde birbirine çeşitli tekniklerle yapıştırılmasıyla oluşturulmaktadır. En fazla kullanım alanı bulan 4mm kalınlığındaki alüminyum kompoze levhalar çeşitli renk ve doku seçenekleriyle piyasada bulunmaktadır. Metalik ve standart birçok rengin yanı sıra çeşitli granit ve ahşap desenli seçenekleriyle cephe kaplamada kullanılmaktadır.

Giydirme cephe uygulamasında projeye en uygun montaj sistemine karar verilip, hassas imalat parkurumuzda, uygulama sistemine uygun olarak alüminyum kompozit levha imalatı yapılmaktadır. Alt konstrüksiyon olarak alüminyum profiller kullanılmakta, ısı yalıtımının önemli olduğu dış cephelerde kompoze levha arkasında taşyünü veya camyünü montajı da yapılmaktadır.

Kolay şekillenmesi, hafif ve dayanıklı olması, iklim şartlarından ve ultraviyoleden etkilenmemesi gibi avantajlarıyla kaliteli alüminyum kompoze levha markaları öne çıkmaktadır. Bu nedenle uygulamalarımızda SarayBond, Asaş Naturalbond, Alucobond, Alpolic, Alcas gibi ürünleri kullanmaya özen göstermekteyiz.


Alüminyum Kompozit Panel

Copyright © 2022. Her Hakkı Saklıdır. İçerikler Trakya Cephe' ye ait olup, bir şekilde kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.

Karadeniz, dumansız sanayi bölgesi 12.sok D:no:3 3/45, 59100 Süleymanpaşa/Tekirdağ

0 (532) 798-4700 - info@trakyacephe.com